富仔D色真係好迷人..
佢係唔係將飽和推得好高呢..
wingkps2 發表於 2016-9-26 13:37



    用咗Velvia ,似番佢隻幻燈片

TOP



1855
附件: 您需要登錄才可以下載或查看附件。沒有帳號?註冊

TOP

富仔D色真係好迷人..
佢係唔係將飽和推得好高呢..
wingkps2 發表於 2016-9-26 13:37


佢係邊位呀?

TOP

回覆 1083# jeremymak

佢...未即係>>>>富仔囉.

TOP

回覆  jeremymak

佢...未即係>>>>富仔囉.
wingkps2 發表於 2016-9-26 21:32



    okok lol

TOP

回覆  jeremymak

佢...未即係>>>>富仔囉.
wingkps2 發表於 2016-9-26 21:32


其實我冇用velvia

TOP

回覆 1086# jeremymak


   其實我冇講你個幾張.我講你樓上個幾張.

TOP

回覆  jeremymak


   其實我冇講你個幾張.我講你樓上個幾張.
wingkps2 發表於 2016-9-26 23:42



Okok

TOP

舊相加磚.

23.4

TOP

舊相加磚.

23.4
wingkps2 發表於 2016-9-26 23:51


好lonely

Good mood

TOP